Freemake YouTube MP3 Converter

3.5.2.1

YouTube videolarını indir ve dönüştür

oy
0

157.4k

Bu uygulamayı oyla

YouTube üzerinde çok çeşitli müzik bulmak mümkün ve artık yüksek çözünürlüğüyle beraber ses kalitesi de geliştirildi. Tüm bunlar müzik aramanın en iyi yolunun bu faydalı arama motorundan geçtiğini gösteriyor.

Freemake YouTube MP3 Converter ile istediğiniz kalitede YouTube videoları indirebilir ve otomatik olarak sesi MP3'e dönüştürebilirsiniz. Tabiki dilediğiniz şekilde kaliteyi ayarlama özelliği ile birlikte diğer ses formatlarına da dönüştürmenize izin verir.

İşlem video URL'sini kopyalamak ve programın içine yerleştirmek kadar basit, sonrasında ise otomatik olarak dosyanın boyutu ve uzunluğuna ilişkin bilgi ve ekran kaydı oluşturur. Tüm dönüştürme seçeneklerini seçebileceğiniz ayrı bir pencere açılır.

Program ayrıca tek tıkla dönüşüm işlemini başlatmak için tarayıcınızla birleştirilmiştir. Varolan değişkenleri önceden ayarlayarak, tek bir tıkla direk olarak YouTube'dan ses indirebilirsiniz.

Ayrıca indirilmiş dosyaları iTunes kütüphanesine eklemenize izin verir, bu yüzden Freemake YouTube MP3 Converter çevrim içi müzik koleksiyonunuzu oluşturmak için en iyi seçeneklerden biri.
Uptodown X